خوشحالی بی دلیل

06 خرداد 1397
انتشارات :  
 • عنوان: خوشحالی بی دلیل
 • ناشر: درسا
 • مترجم: گیسو ناصری
 • نوبت چاپ: دوم
 • قطع: رقعی
 • تعداد صفحه: 384
 • شابک: 978-964-87590-20
 • لینک فروشگاه:

مارسی شیموف، استاد تغییر و تحول، در کتاب خوشحالی بی دلیل برنامه ای بسیار خاص و بی نظیر برای بالا بردن نقطه ی اوج  شادی ارائه کرده است. او آخرین یافته های روان شناسی را نیز که شامل ابزارهایی قوی و روش هایی بسیار موثر برای مثبت اندیشی است، در قالب داستان هایی حقیقی از زندگی افراد در این کتاب آورده است. این کتاب شامل هفت مرحله ی بسیار ساده ولی موثر برای دستیابی به خوشحالی و خوشبختی است و باعث می شود که شما به آسانی به شادی بی حد و مرزی در زندگی تان دست یابید.

پس از همین حالا شروع کنید

---------------------

افرادی که نقطه ی خوشحالی شان در بالاترین حد قرار دارد، انسان هایی مانند ما هستند. آنها دارای قدرتی ویژه یا یک قلب اضافی نیستند. آنها فقط عادات متفاوتی دارند، به همین سادگی!.
.
روان شناسان می گویند که حد اقل نود درصد از تمام رفتارها ناشی از عادت است. بنابراین برای شادتر شدن، لازم است نگاهی به عادات خود بیندازید. بعضی از کتاب ها و برنامه ها به شما خواهند گفت که صرفا می توانید تصمیم بگیرید خوشحال باشید. تنها ذهن خود را به شاد بودن مزین کنید تا شاد شوید.
موافق نیستید؟
شما نمی توانید فقط تصمیم بگیرید که شاد باشید، مثل اینک بخواهید تصمیم بگیرید خوش اندام یا پیانیستی ماهر شوید و یک شبه این مهارت را پیدا کنید.
به همین ترتیب می توانید با تمرین عادات افراد شاد، شما هم بدون دلیل خوشحال و شاد باشید.
—--------------
واقعیت این است که خوشبختی به قدری جذاب، به قدری الزامی و به قدری وسوسه انگیز است که خواه متوجه آن بشوید خواه آن را حس نکنید، هر کاری انجام می دهید به این منظور است که خودتان را شاد و خوشبخت کنید. خوشبختی آخرین جام زندگی بشر نامیده شده است؛ تا بوده چنین بوده است. ارسطو آن را مقصد تمام اهداف نامیده است.
—--------------
پدرم هر روز صبح مشتاق و شکرگزار از اینکه هنوز در این ماجرایی که زندگی نامیده می شود نقشی دارد، از خواب بیدار می شد. او اولین الگوی من برای ایفای نقش خوشحالی بی دلیل بود و این کتاب را از او الهام گرفتم.
یک روز حول و حوش نوزده سالگی ام از او خواستم تا در مورد زندگی نصیحتی به من بکند. پاسخ او تنها این دو کلمه بود: خوشحال باش!
به او گفتم: «خیلی خوب است، پدر. ولی چطوری؟»
او پاسخی به من نداد. شاد بودن از نظر او بسیار طبیعی بود و نمی توانست درک کند که چرا همه نمی توانند آن را حس کنند و اینکه چرا آنها اینقدر خودشان را گرفتار یافتن خوشبختی می کنند.

???? خوشحالی بی دلیل
✍???? مارسی شیموف
????‍♀️ گیسو ناصری

ارسال دیدگاه برای این موضوع

(*) پر کردن فیلد های ستاره دار اجباری می باشد. استفاده از کد های HTML مجاز نمی باشد! (آدرس ایمیل و سایت نمایش داده نمی شود!)

 • تهران، خ انقلاب، بین وصال و قدس،
  کوی اسکو، پلاک 12، طبقه همکف
 • 66963035 (021)
 • 66464577 (021)
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کتاب‌فروشی‌های همکار

اخبار و رویدادها

انتشارات درسا انتشارات لیوسا رویدادها 1

انتشارات درسا انتشارات لیوسا رویدادها 2

انتشارات درسا انتشارات لیوسا رویدادها 3

ارسال پیام به ما

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
برای بهبود وب سایت ما از کوکی استفاده میکنیم. برای کارایی بیشتر بهتر است که کوکی ها را فعال نمایید. سیاست کوکی.من کوکی ها این سایت را می پذیرند: موافقم!